Dlhodobo byť silnou a stabilnou spoločnosťou úspešných ľudí, ktorej prioritou je spokojnosť a dôvera klientov.

Vízia
Kto sme

Spoločnosť Universal Maklérsky Dom, a.s. bola založená v októbri 2001 so zameraním na životné poistenie. Počas svojej činnosti sa postupne vyprofilovala na maklérsku spoločnosť, ktorá dokáže ponúknuť svojim klientom komplexný servis vo všetkých sektoroch finančného sprostredkovania.

V súčasnosti má naša spoločnosť základné imanie 1 000 000 €. Ako jedna z mála spoločností pôsobíme na celom území Slovenskej republiky. Sme akceptovaným a nezávislým partnerom pre viac ako 30 významných finančných spoločností a aktívnym členom Asociácie Finančných Sprostredkovateľov (AFISP).

Universal maklérsky dom, a.s. od samého počiatku intenzívne pracuje na neustálom zvyšovaní profesionality finančných sprostredkovateľov, etickom prístupe ku klientom, partnerom a konkurencii. Prostredníctvom širokého portfólia, ktoré tvorí viac ako 900 produktov, a nezávislej finančnej analýzy dokážeme klientom navrhnúť optimálne riešenia.

Štruktúra spoločnosti je vytvorená tak, aby bol zabezpečený jej stabilný dynamický rast, flexibilita, kvalitný informačný a vzdelávací systém a výhodné podmienky pre všetkých spolupracovníkov, ktorí chcú pracovať na svojom osobnom profesionálnom raste , na budovaní vnútro firemnej priateľskej atmosféry a posilnení dôvery s našimi klientmi.

Dôkazom vhodne nastavených pracovných podmienok a výhodnosti spolupráce s Universalom, je viac ako 600 stabilných členov našej internej obchodnej siete a cez 30 externých podnikateľských subjektov, spolupracujúcich modernou formou broker-poolu. Obidve formy spolupráce ponúkajú množstvo rozdielnych benefitov. V Universale sme pyšní na to, že dokážeme kolegom dať na výber a poskytnúť im presne to, čo im vyhovuje.

SLOBODA

U nás si cestu, obsah aj formu biznis modelu zadefinujete sami a preto si Vaše plány, ciele či marketingovú a obchodnú stratégiu určíte v každom momente jedine Vy.
Našou úlohou je poskytovať 100% profesionálnu starostlivosť, zabezpečiť udržateľné pro-rastové prostredie
a všetkými dostupnými prostriedkami podporiť vo chvíľach, kedy to budete potrebovať.

PARTNERSTVO

V každej obchodnej situácii sa môžete spoľahnúť na našu podporu, ktorú zabezpečuje široký tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Radi sa s vami podelíme o už viac ako 15 ročné Know-How z oblastí ako sú legislatíva a regulácia, marketing či vzdelávanie (produktové, obchodné, manažérske).

FÉROVOSŤ

Žiaden nadriadený, žiadne vedením definované plány či centrálne obchodné stratégie. Garantujeme že naša spolupráca bude vedená v partnerskom duchu, kde východiskovým predpokladom je vzájomná rovnosť. V každom momente našej kooperácie (spoločného putovaai), musí platiť pravidlo Win-Win , teda pravidlo obojstrannej výhodnosti.

PROFESIONALITA

Držíme krok s dnešnou online dobou a chceme byť  lídrom trhu v IT inováciách. Už dnes vás vieme vyzbrojiť najnovšími elektronickými nástrojmi, mobilnými aplikáciami, modulárnym intranetom, online riešeniami či možnosťou biometrického podpisovania zmlúv. Navyše všetky prvky pochádzajú z našej vlastnej programátorskej dielne. Progresívnym prístupom zrýchľujeme procesy, šetríme váš čas, peniaze a v neposlednom rade aj životné prostredie.

IT NÁSTROJE

V UBP držíme slovo, a preto to na čom sa dohodneme, to platí. Znakom spoľahlivosti je dlhodobá, viac ako 15 ročná história a napríklad aj nadštandardné vzťahy s našimi obchodnými partnermi. Celú spoločnosť zdobí rodinná atmosféra, kde základom úspechu je vzájomné zdieľanie „Know-How“. 

ALTERNATÍVA

Sme modernou alternatívou pre všetkých agentov (PFA, VFA ,SFA) fungujúcich v klasických agentúrnych a MLM systémoch,  či samostatne. Spolupráca je určená predovšetkým pre skúsenejších kolegov, ktorí hľadajú v oblasti finančného sprostredkovania dostupné možnosti realizácie vlastnej predstavy o podnikaní, a to bez zbytočnej administratívnej a neúmernej finančnej záťaže. U nás si obsah aj formu zadefinujete sami.

Chcem spolupracovať