Petr Berka

Manažér externého predaja

Vo finančníctve pôsobím od roku 2005 a za toto obdobie som nazbieral skúsenosti z priameho obchodu, manažmentu, lektorstva, ale aj z riadenia firmy. A práve na základe niekoľkoročných skúseností, chcem byť pridanou hodnotou a platným hráčom tímu, úspešného impéria menom Universal maklérsky dom.

Od začiatku sa moja podnikateľská filozofia riadi dvomi základnými prioritami. Tými prioritami sú vzťahy a kontakty, kde práve vzťahy dávam na prvé miesto. Dobré vzťahy, ktoré aj my v našej spoločnosti dávame na prvé miesto, sú vždy základom nadštandardnej spolupráce. Človek k svojej úspešnej práci a podnikaniu potrebuje správne zázemie, výbornú klímu, kvalitné vzdelávanie, profesionálny prístup a slobodu v podnikaní. Týmito hlavnými bodmi úspechu sa riadim aj ja a práve preto, je spolupráca so mnou tou správnou voľbou pre
Vás. Nemáme čas, strácať čas a preto máme veľmi málo času na veľké veci. Poďme preto spoločne hľadať spôsoby, ako môžeme spolu napredovať. Chcem, aby ľudia, ktorí so mnou spolupracujú, využívali svoj potenciál efektívne, taktiež používali správne nástroje a proklientský prístup pre svoj rast a úspech.

Skúsenosti

podnadpis

Dajme si spoločne šancu tvoriť svoju budúcnosť na princípe Win – Win a poďme spolu maximálne využívať možnosti na finančnom trhu. Veľmi rád sa s Vami stretnem osobne a predstavím Vám moju víziu a naše  možnosti spolupráce.

INSURANCE90%
SALES80%
MANAGEMENT90%
BUSSINES STRATEGY99%
POSITIVE THINKING100%

mobil

+421 918 432 555 

office

Červeňova 18

811 03 Bratislava