Nikoleta Borzová

Manažér ext. predaja

Tvrdá a poctivá práca, rovná sa úspech.

V poisťovníctve pracujem už 7. rok, a od počiatku mojej kariéry sa riadim heslom:
Nič nie je nemožné, len je potrebné na sebe tvrdo pracovať a úspech, sa časom dostaví sám.

Tento biznis je často-krát tvrdý, no napriek tomu stále krásny. Ak ho robíte s láskou a predovšetkým s cieľom pomôcť, všetko sa vám niekoľkonásobne vráti, či už po profesionálnej alebo osobnej stránke.  Vo svojej podstate ide v každom momente o ľudí, ich osudy, život. Preto je za mňa potrebné ku každému klientovi pristupovať individuálne, s porozumením a rešpektom.

Neváhajte ma kontaktovať a ja spravím maximum preto, aby vaše obchodné výsledky mali stabilne pozitívny trend. K bohatému balíku podporných služieb a inovatívnych nástrojov z dielne UBP, Vám navyše ponúkam svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti životného poistenia, riadenia ľudí a náboru.

Skúsenosti

Ak ste rozhodnutí generovať dlhodobo kvalitný biznis, či už ako profesionálny poradca, manažér obchodnej skupiny, alebo ako náš partner s vysokou mierou nezávislosti v rámci Univesal Broker Pool(u), tak ste na správnej adrese. Ponúkame stabilné prostredie silnej slovenskej spoločnosti s viac ako 17 ročnou históriou, komplexné produktové portfólio, atraktívne provízne ohodnotenie a férový prístup.

INSURANCE95%
SALES100%
MANAGEMENT85%
BUSSINES STRATEGY90%
POSITIVE THINKING100%

mobil

+421 918 768 555

office

Červeňova 18

811 03 Bratislava