Zaži svoj kariérny STARTup

Hľadáme talenty, ktoré sa neboja úspechu.

Myslíš si že si...

Preferované vlastnosti uchádzača

Ak si ambiciózny, talentovaný a pracovitý, máš chuť sa posúvať vpred, lákajú ťa životné výzvy a nebojíš sa práce s ľuďmi, tak máme ponuku práve pre teba.

Komunikatívny90%
Ambiciózny100%
Pracovitý85%
Obľúbený v kolektíve90%

Výhody spolupráce

Kariéra

možnosť rastu

Motivačne nastavený kariérny plán ti garantuje príležitosť ďalej sa rozvíjať. Organizačná štruktúra ponúka množstvo priestoru na tvoju sebarealizáciu. Získaš cenné skúsenosti z oblasti financií, obchodu, marketingu  či „people“ manažmentu.

Sloboda

pracovný čas si definuješ sám

Pracovný čas si stanovíš sám. Kanceláriu máš k dispozícií no nie je tvojim väzením. Tempo napredovania závisí iba na veľkosti tvojho apetítu.

Príjem

atraktívne ohodnotenie

Atraktívne a férové provízne ohodnotenie s množstvom bonusov. Výška príjmu závisí len od tvojho nasadenia. 13. plat rozdávame 4x ročne.

Podpora

inovatívne nástroje

Každý spolupracovník má zabezpečený osobný koučing. Analytické oddelenie neustále monitorujú vývoj na trhu. Pravidelne marketingové kampane umocňujú firemný „goodwill“. K dispozícií budeš mať paletu inovatívnych technológii.

Vzdelanie

získanie skúseností

Komplexný vzdelávací systém (finančné, obchodné, manažérske). E-learningové kurzy, Webové semináre, Pravidelné odborné konferencie. Profesionálny interný a externý školitelia.

Kolektív

priateľská atmosféra

Priateľská atmosferá zdobí našu firemnú kultúru. Radi sa podelíme o naše dlhoročné know-how. Organizujeme pravidelné spoločenské kultúrne rodinne a športové podujati.

Kariérne príležitosti

Kam sa môžem vypracovať

SPROSTREDKOVATEĽ

Obchodná pozícia

Ako licencovaný odborník vo finančnom sektore, budeš schopný a plne kompetentný zostaviť osobný finančný plán pre svojich klientov. Ten sa stane kľúčovým pilierom ochrany ich základných životných priorít a naplnenia nimi stanovených cieľov. Chceš pomáhať širokej verejnosti, získať povesť profesionála a slušne si pri tom zarobiť?
Pridaj sa k nám, a my ťa naučíme všetko potrebné.

Asistentka

Pozícia na centrále

Baví ťa administratívna práca? Chceš byť pri strategických rozhodnutiach no nemáš skúsenosti? Nevadí.
Ponúkame ti možnosť byť pravou rukou vedenia a učiť sa za pochodu.

Manažér

Obchodná pozícia

Máš ambíciu vytvoriť si vlastný tím? Túžiš viesť a rozvíjať schopnosti kolegov, ísť im príkladom, organizovať porady či stanovovať a vyhodnocovať obchodné ciele? Ak si si aspoň raz odpovedal áno, tak ti radi poskytneme podmienky a priestor.

IT špecialista

Pozícia na centrále

Sme a chceme byť aj naďalej na finančnom trhu  lídrom v inováciách. Uvedomujeme si potenciál online priestoru a preto kontinuálne posilňujeme kapacity nášho IT oddelenia.

Riaditeľ

Obchodná pozícia

Vrcholová riadiaca pozícia, v sebe kĺbi mnoho rozličných výziev.  Od kandidáta na tomto poste už vyžadujeme reálne skúsenosti s rozličných manažérskych smerov. Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť za svoje rozhodnutia sú základným atribútom. Samozrejme všetko ťa vieme naučiť. Stačí chcieť.

Projektový manažér

Pozícia na centrále

Prince 2, KPI, KRI, Milestones, PEST analysis… Ak tomu rozumieš, tak hľadáme práve teba. Zaujímavých projektov máme viac ako dosť, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Naštartujte ma!

Vyplňte formulár a získajte svoj DREAM JOB

Potvrdzujem, že som si prečítal/a Všeobecné obchodné podmienky- časť "Elektronický kontaktný formulár" a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel.


Všeobecné obchodné podmienky